Hopp til innhold
Proshop: 33 39 19 07   |    Kontor: 33 39 15 10   |   Logg inn Golfbox   |   Klikk her for priser.

Vi reiser fra Torp flyplass direkte til Malaga. Fly med frakt av koffert og golfbag, 5 stjernes hotel med frokost, 5 runder golf, undervisning med Martin Simensen er inkludert i turen. Koster kr 10.600,- i delt dobbeltrom, enkeltroms tillegg kr 1.500,-
Vi bor på banen, og gangavstand til Marina og restauranter. Så langt er vi 24 påmeldte, og har plass til 6 til.
Kontakt Ove Salvesen på mobil 90214420 for mer informasjon. Påmeldings frist 25. september.

Om Ove Salvesen

Ove jobber nå i administrasjonen som vikar for daglig leder, og har et hjerte som virkelig banker for golfen. Når han ikke er engasjert i klubben vår bruker han tiden på å flytte ivrige golfere til sydligere strøk, gjennom Golf Travels.

Legg igjen en kommentar

Pin It on Pinterest

Share This
Scroll til toppen