Hopp til innhold
Proshop: 33 39 19 07   |    Kontor: 33 39 15 10   |   Logg inn Golfbox   |   Klikk her for priser.

Kafeen åpner lørdag 23 mai, og vil være åpent i helgene frem til 13 juni, da vil kafeen ha åpent hver dag frem til 10 august. Det er laget ny golfer’s meny, basert på fjorårets erfaringer og innspill fra golfere, men det vil også være mulig å få mer avanserte retter. God kaffe, is, brus , sjokolade og kaker vil også bli tilgjengelig. Når Kafeen er stengt, og pro shop åpen, vil man fremdeles kunne kjøpe seg enklere mat og egnet drikke i pro shop. Vi ser frem til hyggelig mat og drikke servering med Nina i sommer her på Tjøme golfklubb

Meny Tjøme Golfklubb 2020

Om Ove Salvesen

Ove jobber nå i administrasjonen som vikar for daglig leder, og har et hjerte som virkelig banker for golfen. Når han ikke er engasjert i klubben vår bruker han tiden på å flytte ivrige golfere til sydligere strøk, gjennom Golf Travels.

Legg igjen en kommentar

Pin It on Pinterest

Share This
Scroll til toppen